پخش عمده و کلی اسباب بازی

قابل توجه همکاران محترم و کلیه فروشندگان اسباب بازی در سراسر کشور

اسباب بازی کینگ تویز به عنوان یک مجموعه کامل در حوزه پخش اسباب بازی و کالای کودک با برنامه ریزی و طراحی یک ساختار بلند مدت و مستحکم ، گامهایی بلند و متمایز در حوزه اسباب بازی برداشته است.

بدون شک ، طرح ریزی و اجرای برنامه ای بلند مدت و فراگیر با ابعاد ملی نمی تواند با غفلت از شبکه توزیع و پخش سنتی اسباب بازی که شامل فروشنده گان در سراسر کشور ، پخش کننده ها ، تجار و وارد کننده گان محترم می باشد ، چندان امیدوار کننده باشد.

اسباب بازی کینگ تویز با درک و شناخت راهبردی و عمیق نقش فروشنده گان اسباب بازی در سراسر کشور اقدام به آسیب شناسی و استخراج موانع سازمانی و سیستمی توسعه کسب و کار اسباب بازی نموده است.

گستردگی بازار هدف اسباب بازی و استقبال بی نظیر همکاران و فروشنده گان محترم در سراسر کشور  و عزم و اراده ما را جهت توسعه فراگیر و جهشی کسب و کار اسباب بازی در ایران دوچندان نموده است.

 

رویکرد های راهبردی اسباب بازی کینگ تویز

  • ایجاد بستری سهل الوصول و متنوع  از همه محصولات  اسباب بازی به صورت یکجا
  • معرفی کامل و همه جانبه کالاهای اسباب بازی به صورت تخصصی برای سهولت در انتخاب اسباب بازی ها
  • کنترل و غربالگری کیفی محصولات اسباب بازی
  • کاهش هزینه خواب سرمایه همکاران با ایجاد بستری مناسب برای خرید کم اما مداوم انواع اسباب بازی
  •  افزایش سرعت در پخش اسباب بازی
  • تلاش در جهت تحقق عدالت اجتماعی در حوزه اسباب بازی ( دسترسی همه کودکان در جای جای کشور عزیزمان ایران به انواع اسباب بازی )

 

راهنمای خرید همکاران

همکار گرامی در صورتی که تمایل به خرید اسباب بازی از کینگ تویز با قیمت عمده فروشی دارید کافیست با شماره تلفن های درج شده در قسمت تماس با ما و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را با ما در میان بگذارید .

شما می توانید نظرات ، پیشنهادات و سوالات خود را از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید.

لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا ایمیل خود را وارد کنید
لطفا پیام خود را وارد کنید

تماس با پشتیبانی مشتریان

09301300323